Swoją działalnością obejmujemy bardzo dynamicznie rozwijający się ostatnimi czasy sektor sieciowych systemów bezpieczeństwa oparty na rozwiązaniach klasy UTM (Unified Threat Management). Nasza oferta bazuje na urządzeniach  francuskiej firmy STORMSHIELD, lidera wśród dostawców systemów bezpieczeństwa IT. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy STORMSHIELD. W swojej ofercie posiadamy całą pulę produktów począwszy od najmniejszych modeli UTM z serii SN SN210, SN310 jak i bardziej rozbudowanych rozwiązań zawartych w modelach SN910 i wyższych. Poza typową sprzedażą urządzeń świadczymy dodatkowo usługi wdrożeniowe jak również opiekę powdrożeniową.

Chcąc zapewnić klientom kompleksową obsługę z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT, posiadamy w naszej ofercie uznane wśród klientów komercyjnych rozwiązania antywirusowe firmy ESET oraz rozwiązania ShadowProtectdo backupu danych firmy StorageCraft umożliwiające szybki i pewny backup danych w środowisku Windows oraz Linux. Rozwiązanie tworzy backup całych dysków gwarantując nam dostęp do wszystkich danych składowanych na serwerach czy też stacjach roboczych.

Od wielu lat specjalizujemy się również w projektach, które integrują produkty komercyjne z systemami Open Source dystrybuowanymi na zasadach otwartego kodu źródłowego. To podejście pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Jednym z przykładów jest system raportujący JasperServer, który może być wykorzystany jako uzupełnienie funkcjonalności systemów ERP poprzez stworzenie rozbudowanej hurtowni danych.

Kolejną perełką typu Open Source, którą od początku naszej działalności z powodzeniem stosujemy jest programowa centrala IP znana jako Asterisk. Jest to produkt wspierany przez firmę Digium. Stanowi idealną alternatywę dla drogich systemów telekomunikacyjnych takich potentatów jak Cisco czy Avaya. Asterisk jest bazą dla różnej wielkości central telefonicznych pracujących w technologii IP, zaawansowanych rozwiązań Call Center jak również bardzo rozbudowanych rozwiązań Unified Communication, gdzie w połączeniu z innymi rozwiązaniami tworzy zintegrowane środowisko w firmie.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę outsourcingu dla wszystkich rozwiązań zrealizowanych przez naszą firmę, jak również klasyczną opiekę outsourcingową nad całościową infrastrukturą teleinformatyczną klienta jako zewnętrzny dział IT.  Usługi outsourcingu oferujemy dla klientów z Warszawy i okolic. Opieka techniczna może odbywać się trybie zdalnym, jak również lokalnie w siedzibie Firmy.

Nieustająco rozwijamy się i korzystamy z wiedzy zdobytej w trakcie prac z naszymi długoletnimi partnerami biznesowymi.

Zaufały nam małe firmy, a także  duże korporacje.